Biz Kimiz? 

Bu güne kadar başarılı, dürüst ve güçlü servisi ile  Akhisa'da  haklı bir yere sahip gelmiş Talat usta,  tamir, bakım  servisinin yanında Lastik  satışı ile bu konuda  yerinde müdahale  hizmetine de başlamıştır.


" Ortaklar Oto Servisi "  7 gün 24 saat acil yol yardım hizmeti ve uzman kadrosuyla araçlarınızı her türlü bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.


Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir.


" Ortaklar  Oto Servisi "  olarak hedefimiz: Faaliyetlerinde temel değerleri şeffaflık, güvene dayalı çalışma, etkin iletişim ve saygınlıktır. Çalışanların motivasyonunu arttırarak ve becerilerini geliştirerek organizasyonun bütününe katma değer sağlamak. 


Ortaklar  Oto Servisi "  kurumsal imajını ve markasını geliştirmek gayesiyle, global anlamda her türlü değişim, gelişim ve teknolojileri sürekli izleyen, bunları işine yansıtıp performansını tetikleyebilecek, uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmek öncelikli hedefidir.

Şirket Reklamları Tarafından Hazırlanmıştır.